|*|

İzlence Bilişim Ltd. olarak, Yazılım, elektronik ve otomasyonun ülkemiz açısından önemini biliyor ve hedeflerimizi bu doğrultuda belirliyoruz. Türk bilişm sektörüne 2003 yılında katılan İzlence Bilişim Yazılım Elektronik ve Sanayi Limited Şirketi; yüzde yüz yerli sermaye ile alanında uzman kişiler tarafından kurulmuş Ar-Ge'ye önem veren, müşteriye ve sektöre özel çözümler üreten bir teknoloji şirketi olma hedefindedir. Bu bağlamda, ülkemizin bilişim teknolojisi üretimini daha da ileriye taşımak, geliştirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Kuruluşumuz bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yaşam ve hizmet kalitesini artırıcı, ekonomik açıdan verimli ve uzun vadeli çözümler üretmek adına sürekli yenilenme gereğini hissetmiş, bunu yaparken de önceliğini yerli imkanlarla ürün ve hizmetlerin geliştirmesine vermiştir.

İzlence Bilişim Ltd., ana ofisi ve ürün geliştirme merkezi İstanbul'da olmak üzere, Ankara, Bursa, Kayseri ve Samsun'da illerinde çalıştığı iş ortakları ile Türkiye çapında hizmet vermek için iş süreçlerini artan bir ivme ile geliştirmektedir.

Çözüm Üretiyoruz

İzlence Bilişim olarak Yazılım ve Elektronik alanlarındaki bilgi birikimimizle, yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarımızla birlikte sektöre özel ürün tasarımları ve sistem entegrasyonları alanlarında proje ve çalışmalar yürütmekte, yüksek teknoloji kullanan, kaliteli ürünlere yönelik üreticilerin Türkiye'deki çözüm ortağı olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sonuç Odaklı Çalışıyoruz

Çalışmalarımızda her bir ürüne ve hizmete yönelik tüm ihtiyaç analizleri birer proje olarak ele alınmakta ve proje yönetim sürecinin gerektirdiği tüm süreçler ve sorumluluklar titizlikle yerine getirilmektedir. Bu yolda doğru adımlarla ilerlediğimizin en iyi kanıtı olarak kuruluşumuzun ilk günlerinden bu yana görmüş olduğumuz ilgi için tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Hedefimiz

Şirketimiz ülkemize katma değer sunma, alanında en başarılı ve yenilik öncüsü olma hedefindedir. Bu gayeyi iş ortaklarımızın verdiği geri beslemelerin, Ar-Ge çalışmalarımıza verdiği yön ile geliştirebileceğimize inanıyoruz. Uzun yıllardır bilişim alanındaki yenilikçi yaklaşımlar ile ürünler geliştirmiş ve bu yaklaşımları yüksek verimlilikle uygulamayı misyon edinen şirketimiz; İzlence Bilişim markası ile tüm dünyaya açılma hedefine artan bir ivme ile yaklaşmaktadır. Şirketimizin kısa dönem hedefi Türkiye'nin en değerli 1000 markasından biri olmaktır.